Am Freihafen

Bergius Strasse 36, 47119, Duisburgo
A 2.7 km del centre de Duisburgo Veure al mapa
Instal·lacions i serveis destacats
Wifi i Internet
Veure tots
Horari d'entrada i sortida
Entrada
De 15:00 a 23:30 h
Sortida
De 05:00 a 10:30 h
Vols reservar aquest allotjament?
El Am Freihafen no està disponible a Esquiades.com, pots reservar-lo al nostre cercador d'hotels Amimir.com
Entrada
Sortida

La comunitat esquiadora ho té clar

Trustpilot
4.5
Líders al sector L'agència número 1 en viatges d'esquí. Ofertes exclusives que no veuràs en cap altre lloc.
El catàleg més gran Dels Pirineus als Alps suisses. Tenim l'hotel que busques a l'estació que somies.
Paga al teu ritme Reserva amb un senyal mínim i abona la resta còmodament.
Garantia Total Garantia de neu, cancel·lació flexible i atenció 24h.

Instal·lacions i serveis

Zones comuns

Calefacció a les zones comuns
Zona per a fumadors

Wifi i Internet

Wi-Fi
Wi-Fi gratuit en zones comuns
Wi-Fi gratuït en tot l'hotel

Mascotes

No s'admeten mascotes

Instal·lacions

Jardí
Terrassa solàrium

Aparcament

Hi ha aparcament gratuït disponible en els voltants de l'allotjament

Condicions per a mascotes

T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

Informació de la zona de Am Freihafen

A prop

Duisburg Inner Harbour 2.4 km

Llocs d'interès

Aquarius-Wassermuseum 8.3 km
LEGOLAND Discovery Centre Oberhausen 10.8 km
SEA LIFE Oberhausen 11 km
Krefeld Zoo 15.8 km
Grotenburg-Stadion 15.8 km
ELORIA – Erlebnisfabrik 17 km
Tetraeder 17.5 km
Museu Folkwang 18.6 km

Aeroports propers

Aeroport de Moers (ZON) 7.8 km
Aeroport de Krefeld - Krefeld - Egelsberg (QKF) 12.7 km
Aeroport d’Essen - Essen - Mulheim (ESS) 14.9 km
Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

Descripció de l'allotjament

Aquest hotel està situat a Duisburg. L’hotel am Freihafen té un total de 42 habitacions. L'hotel am Freihafen no permet animals.


Alguns dels serveis enumerats poden ser extres que s’han de pagar a l’hotel. Podeu consultar les tarifes un cop allà. Aquesta informació pot ser modificada per l'allotjament.
Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

Opinions sobre Am Freihafen

7.3
Molt bé
Basat en 250 opinions
La teva opinió pot ser la primera! Reserva aquest allotjament i comparteix-la a Esquiades.com.
Mostra més opinions
Opinions dels nostres clients
trustpilot
Trustpilot
esquiades
Esquiades.com
Am Freihafen
7.3
Molt bé
Basat en 250 opinions
Fotos dels clients

Preguntes freqüents sobre Am Freihafen

Té connexió wifi Am Freihafen?

  • Am Freihafen ofereix Wi-Fi gratuït en tot l'hotel.
  • Am Freihafen ofereix Wi-Fi gratuït en zones comunes.
  • El Am Freihafen disposa de Wi-Fi.

Puc allotjar-me amb mascota a Am Freihafen?

Am Freihafen no admet mascotes.

Hi ha calefacció a Am Freihafen?

Sí, Am Freihafen té calefacció a les zones comunes.