Sol by Aguilarent

Calle Edgar Degas 14, 03730, Jávea
A 4.2 km del centre de Jávea Veure al mapa
Instal·lacions i serveis destacats
Wifi i Internet
Trasllat / Transfer
Veure tots
Horari d'entrada i sortida
Entrada
De 16:00 a 19:00 h
Sortida
De 00:00 a 10:00 h
Vols reservar aquest allotjament?
El Sol by Aguilarent no està disponible a Esquiades.com, pots reservar-lo al nostre cercador d'hotels Amimir.com
Entrada
Sortida

La comunitat esquiadora ho té clar

Trustpilot
4.4/5
Líders al sector L'agència número 1 en viatges d'esquí. Ofertes exclusives que no veuràs en cap altre lloc.
El catàleg més gran Dels Pirineus als Alps suisses. Tenim l'hotel que busques a l'estació que somies.
Paga al teu ritme Reserva amb un senyal mínim i abona la resta còmodament.
Garantia Total Garantia de neu, cancel·lació flexible i atenció 24h.

Instal·lacions i serveis

Zones comuns

24 h recepció

Wifi i Internet

Wi-Fi
Wi-Fi gratuit en zones comuns
Wi-Fi gratuït en tot l'hotel

Mascotes

No s'admeten mascotes

Restauració

Barbacoa

Serveis Generals de l'Hotel

Consergeria

Trasllat / Transfer

Transfer a l'aeroport de pagament
Trasllat a l'aeroport

Aparcament

L'allotjament ofereix pàrquing interior gratuït
Cal reservar la plaça de pàrquing amb antelació contactant directament amb l'allotjament

Condicions per a mascotes

T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

Informació de la zona de Sol by Aguilarent

A prop

Club de Golf Xàbia 3.1 km
Platja del Portitxol 3.6 km
Far del Cap de la Nau 4.6 km
Morro Falqui 4.8 km

Llocs d'interès

Cova Tallada 7.2 km
Massís del Montgó 8.5 km
Moraira Marina 8.6 km
Castillo de Moraira 8.7 km
Castell de Dènia 11.9 km
Penyal d'Ifac 16.1 km
Jaciment arqueològic de Banys de la Reina 16.5 km
Mirador Monte Toix 19.5 km

Platges properes

Platja de l'Arenal 2.3 km
la Caleta 2.4 km
Cala del Francés 2.6 km
Cala del Ministre 2.6 km
Cala de la Granadella 3 km

Aeroports propers

Aeroport d'Alacant - Elx (ALC) 83.3 km
Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

Opinions sobre Sol by Aguilarent

6.8
Basat en 1 opinions
La teva opinió pot ser la primera! Reserva aquest allotjament i comparteix-la a Esquiades.com.
Mostra més opinions
Opinions dels nostres clients
trustpilot
Trustpilot
esquiades
Esquiades.com
Sol by Aguilarent
6.8
Basat en 1 opinions
Fotos dels clients

Preguntes freqüents sobre Sol by Aguilarent

Té connexió wifi Sol by Aguilarent?

  • Sol by Aguilarent ofereix Wi-Fi gratuït en tot l'hotel.
  • Sol by Aguilarent ofereix Wi-Fi gratuït en zones comunes.
  • El Sol by Aguilarent disposa de Wi-Fi.

Puc allotjar-me amb mascota a Sol by Aguilarent?

Sol by Aguilarent no admet mascotes.

Hi ha recepció 24 hores a Sol by Aguilarent?

Sí, Sol by Aguilarent té recepció 24 hores.