Villa Balconet

Toulouse Lautrec, 7, 03730, Jávea
A 4.9 km del centre de Jávea Veure al mapa
Instal·lacions i serveis destacats
Wifi i Internet
Veure tots
Horari d'entrada i sortida
Entrada
De 16:00 a 21:00 h
Sortida
De 06:00 a 10:00 h
Vols reservar aquest allotjament?
El Villa Balconet no està disponible a Esquiades.com, pots reservar-lo al nostre cercador d'hotels Amimir.com
Entrada
Sortida

La comunitat esquiadora ho té clar

Trustpilot
4.4/5
Líders al sector L'agència número 1 en viatges d'esquí. Ofertes exclusives que no veuràs en cap altre lloc.
El catàleg més gran Dels Pirineus als Alps suisses. Tenim l'hotel que busques a l'estació que somies.
Paga al teu ritme Reserva amb un senyal mínim i abona la resta còmodament.
Garantia Total Garantia de neu, cancel·lació flexible i atenció 24h.

Instal·lacions i serveis

Zones comuns

24 h recepció
Calefacció
Aire condicionat a les zones comuns

Wifi i Internet

Wi-Fi
Wi-Fi gratuit en zones comuns
Wi-Fi gratuït en tot l'hotel

Mascotes

No s'admeten mascotes

Restauració

Barbacoa

Serveis Generals de l'Hotel

Consergeria
Exclusiu per adults

Condicions per a mascotes

T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

Informació de la zona de Villa Balconet

A prop

Club de Golf Xàbia 3.2 km
Platja del Portitxol 3.3 km
Far del Cap de la Nau 4.1 km
Morro Falqui 4.2 km

Llocs d'interès

Cova Tallada 7.9 km
Moraira Marina 8.1 km
Castillo de Moraira 8.3 km
Massís del Montgó 9.1 km
Castell de Dènia 12.6 km
Penyal d'Ifac 15.8 km
Jaciment arqueològic de Banys de la Reina 16.2 km
Mirador Monte Toix 19.2 km

Platges properes

Cala de la Granadella 2.3 km
la Caleta 2.4 km
Cala del Francés 2.6 km
Platja de l'Arenal 2.8 km
Cala en Caló 3 km

Aeroports propers

Aeroport d'Alacant - Elx (ALC) 83.1 km
Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

Opinions sobre Villa Balconet

9.2
Excel·lent
Basat en 5 opinions
La teva opinió pot ser la primera! Reserva aquest allotjament i comparteix-la a Esquiades.com.
Mostra més opinions
Opinions dels nostres clients
trustpilot
Trustpilot
esquiades
Esquiades.com
Villa Balconet
9.2
Excel·lent
Basat en 5 opinions
Fotos dels clients

Preguntes freqüents sobre Villa Balconet

Té connexió wifi Villa Balconet?

  • Villa Balconet ofereix Wi-Fi gratuït en tot l'hotel.
  • Villa Balconet ofereix Wi-Fi gratuït en zones comunes.
  • El Villa Balconet disposa de Wi-Fi.

Puc allotjar-me amb mascota a Villa Balconet?

Villa Balconet no admet mascotes.

Hi ha recepció 24 hores a Villa Balconet?

Sí, Villa Balconet té recepció 24 hores.

Hi ha calefacció a Villa Balconet?

Sí, Villa Balconet té calefacció a les zones comunes.

Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Villa Balconet?

Sí, Villa Balconet té aire condicionat a les zones comunes.