Casa Romana Hotel Boutique

trajano 15 Sevilla 41002
A 1.1 km del centre de Sevilla Veure al mapa
Instal·lacions i serveis destacats
Wifi i Internet
Aparcament
piscines
Veure tots
Horari d'entrada i sortida
Entrada
A partir de les 14:00 h
Sortida
Fins a les 12:00 h
Vols reservar aquest allotjament?
El Casa Romana Hotel Boutique no està disponible a Esquiades.com, pots reservar-lo al nostre cercador d'hotels Amimir.com
Entrada
Sortida

La comunitat esquiadora ho té clar

Trustpilot
4.5
Líders al sector L'agència número 1 en viatges d'esquí. Ofertes exclusives que no veuràs en cap altre lloc.
El catàleg més gran Dels Pirineus als Alps suisses. Tenim l'hotel que busques a l'estació que somies.
Paga al teu ritme Reserva amb un senyal mínim i abona la resta còmodament.
Garantia Total Garantia de neu, cancel·lació flexible i atenció 24h.

Instal·lacions i serveis

Zones comuns

24 h recepció
Ascensor
Accés per a persones amb mobilitat reduïda en zones comuns (sense bany adaptat a les habitacions)

Wifi i Internet

Wi-Fi Gratuït

Aparcament

Aparcament interior De pagament
Hi ha aparcament disponible a la immediata proximitat de l'allotjament. +info

Serveis Generals de l'Hotel

Servei de bugaderia
Tendes a l’hotel
Lloguer de bicicletes
Caixa forta a la recepció
Personal plurilingüe
Consergeria

Instal·lacions

Terrassa

piscines

Piscina exterior (temporada d'estiu)

Trasllat / Transfer

Transfer a l'aeroport de pagament

Restauració

Esmorzar
Horari: de 07:30 ha 11:30 h +info

Mascotes

No s'admeten mascotes

Serveis de l'habitació

Aquestes instal·lacions són estàndard i poden variar segons el tipus d'habitació. Les instal·lacions de cuina només estan disponibles en certs tipus de pisos d'estudi o apartaments.

Serveis generals

Televisió
Calefacció
Aire Condicionat
Wi-Fi gratuït a habitacions
Mini-nevera de pagament
Servei de despertador
Escriptori
Caixa forta

Bany

Amenities
Dutxa o banyera
Mirall d'augment

Altres serveis

Carta de coixins

Horaris i concidions especials
Pàrquing interior: 28€/nit, sota disponibilitat.

Informació de la zona de Casa Romana Hotel Boutique

A prop

Palau de la Comtessa de Lebrija 310 m
Museu de Belles Arts 490 m
Palau de les Propietàries 530 m
Col·legiata del Diví Salvador 540 m
Casa Natal de Velázquez 590 m
Torre de Don Fadrique 660 m
Palau dels Marquesos de l'Algaba 670 m
Casa de Pilat 880 m

Llocs d'interès

Torre Giralda 980 m
Plaça de Bous de la Real Maestranza 1.1 km
Pont de Triana 1.2 km
Illa Màgica 1.3 km
Reals Alcázares de Sevilla 1.4 km
Torre de l'Or Talaia 1.4 km
Parc de Maria Lluïsa 2.4 km
Estadi Benito Villamarín 4.5 km

Transport públic

Torneo (Puerta de San Juan) 730 m
Estación de Autobuses Sevilla - Plaza de Armas 860 m
Torneo (Barqueta) 930 m
La Macarena 1.2 km

Què més puc fer?

Mercado de Triana 1.3 km
Nervión Plaza 2.4 km
Viapol Center 2.7 km
Centro comercial Multi Factory Aljarafe 6.8 km
Centro comercial Multi Factory Aljarafe 7 km

Aeroports propers

Aeroport de Sevilla (SVQ) 9.5 km
Aeroport de Jerez (XRY) 72.7 km
Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

Descripció de l'allotjament

Casa Romana Hotel Boutique

Aquest allotjament està situat al centre de Sevilla al costat dels monuments més importants de la ciutat. Des d'aquest encantador hotel, podeu caminar fins al Museu de Belles Arts, la Giralda i la Catedral. L´aeroport és a només 10 km de l´hotel.

L'hotel disposa d'una varietat de serveis perquè la teva estada sigui còmoda: compta amb recepció 24 hores perquè puguis estar atès en tot moment, un deliciós servei de bufet d'esmorzar, una piscina exterior i un pàrquing interior (amb suplement).

Les habitacions disposen de TV, aire condicionat, caixa forta i bany complet amb dutxa o banyera i amenities.

No esperis més per gaudir d'unes vacances úniques a Casa Romana Hotel Boutique !

 
Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

Opinions sobre Casa Romana Hotel Boutique

9
Fantàstic
Basat en 313 opinions
La teva opinió pot ser la primera! Reserva aquest allotjament i comparteix-la a Esquiades.com.
Mostra més opinions
Opinions dels nostres clients
trustpilot
Trustpilot
esquiades
Esquiades.com

Preguntes freqüents sobre Casa Romana Hotel Boutique

Té connexió wifi Casa Romana Hotel Boutique?

El Casa Romana Hotel Boutique disposa de Wi-Fi.

Puc allotjar-me amb mascota a Casa Romana Hotel Boutique?

Casa Romana Hotel Boutique no admet mascotes.

Hi ha piscina a Casa Romana Hotel Boutique?

Sí, Casa Romana Hotel Boutique té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
  • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)

Hi ha recepció 24 hores a Casa Romana Hotel Boutique?

Sí, Casa Romana Hotel Boutique té recepció 24 hores.