Hotel La Palmera & Spa

Narcis Fors, 22, 17310, Lloret de Mar
A 706 m del centre de Lloret de Mar Veure al mapa
Instal·lacions i serveis destacats
Wifi i Internet
Spa i benestar
piscines
Veure tots
Horari d'entrada i sortida
Entrada
De 14:00 a 23:30 h
Sortida
De 05:00 a 10:00 h
Vols reservar aquest allotjament?
El Hotel La Palmera & Spa no està disponible a Esquiades.com, pots reservar-lo al nostre cercador d'hotels Amimir.com
Entrada
Sortida

La comunitat esquiadora ho té clar

Trustpilot
4.5
Líders al sector L'agència número 1 en viatges d'esquí. Ofertes exclusives que no veuràs en cap altre lloc.
El catàleg més gran Dels Pirineus als Alps suisses. Tenim l'hotel que busques a l'estació que somies.
Paga al teu ritme Reserva amb un senyal mínim i abona la resta còmodament.
Garantia Total Garantia de neu, cancel·lació flexible i atenció 24h.

Instal·lacions i serveis

Zones comuns

24 h recepció
Calefacció a les zones comuns
Aire condicionat a les zones comuns
Ascensor
Zona per a fumadors
Accés per a persones amb mobilitat reduïda en zones comuns (sense bany adaptat a les habitacions)

Restauració

Restaurant
Bar
Snack bar

Wifi i Internet

Wi-Fi
Wi-Fi gratuit en zones comuns
Wi-Fi gratuït en tot l'hotel

Spa i benestar

Massatgista
Sauna
Jacuzzi
Banys turcs
Bany termal

Serveis Generals de l'Hotel

Servei de bugaderia
Lloguer de cotxes
Canvi de divises
gandules

Instal·lacions

Jardí
Terrassa
billar
Saló amb TV
Terrassa solàrium

Mascotes

S'admeten animals

piscines

Piscina exterior (temporada d'estiu)

Aparcament

L'allotjament ofereix pàrquing exterior de pagament
Aquest allotjament no permet reservar la plaça de pàrquing amb antelació. El pàrquing està subjecte a disponibilitat al moment de la teva arribada.

Condicions per a mascotes

Genial! Aquest allotjament admet mascotes. Per consultar les vostres condicions és imprescindible que ens envieu un missatge a través del apartat de contacte informant del pes de la vostra mascota.

Informació de la zona de Hotel La Palmera & Spa

A prop

Iglesia de Sant Romà 280 m
Teatro municipal de Lloret de Mar 310 m
Gran Casino Costa Brava 320 m
Cementiri Modernista 980 m
Jardins de Santa Clotilde 2.3 km
Gnomo Park 3 km
Ermita de Santa Cristina 3.1 km
Jardí Botànic Tropical Paratge Pinya de Rosa 3.6 km

Llocs d'interès

Jardí Botànic Marimurtra 4.8 km
Castell de Sant Joan | Blanes 4.9 km
Faro de Tossa de Mar 7.3 km
Marineland Catalunya 9.1 km
Parque Francesc Maciá 10.8 km
Parc Dalmau 18.4 km
Cala Ametller Beach 18.5 km
Centre d'Interpretació del Far de Calella 19.8 km

Transport públic

Tossa de Mar estació d'autobusos 7 km
Estación de Blanes 7.3 km

Platges properes

Platja de Lloret 590 m
Platja de sa Caleta 950 m
Platja de Fenals 1.4 km
Caleta d'en Trons 1.4 km
sa Cala Gran 2.1 km

Aeroports propers

Aeroport de Girona (GRO-Costa Brava) 22.9 km
Aeroport de Sabadell (QSA) 65.3 km
Aeroport de Barcelona - El Prat (BCN) 78 km
Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

Descripció de l'allotjament

Situat al cor del popular unes vacances de Lloret de Mar, a l'espectacular Costa Brava, l'hotel recentment reformat té un disseny interior amb un toc asiàtic. La platja està a tan sols uns minuts caminant des de l'hotel; en els seus voltants hi ha una àmplia varietat de botigues, restaurants i bars. L'hotel disposa de restaurant, bar, piscina exterior i un excel·lent spa amb bany turc i sauna.
Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

Opinions sobre Hotel La Palmera & Spa

8.1
Fabulós
Basat en 1473 opinions
Selecciona un tema per veure opinions específiques
Menjar3 67%
Personal2 100%
Ubicació2 100%
Activitats1 100%
Comoditat1 100%
Opinions reals
Són experiències de clients que s'han allotjat amb alguna de les nostres marques: Amimir.com o Esquiades.com
Opinions reals
Són experiències de clients que s'han allotjat amb alguna de les nostres marques: Amimir.com o Esquiades.com
Mostra més opinions
Opinions dels nostres clients
trustpilot
Trustpilot
esquiades
Esquiades.com
Hotel La Palmera & Spa
8.1
Fabulós
Basat en 1473 opinions
Fotos dels clients

Preguntes freqüents sobre Hotel La Palmera & Spa

Té connexió wifi Hotel La Palmera & Spa?

  • Hotel La Palmera & Spa ofereix Wi-Fi gratuït en tot l'hotel.
  • Hotel La Palmera & Spa ofereix Wi-Fi gratuït en zones comunes.
  • El Hotel La Palmera & Spa disposa de Wi-Fi.

Què puc fer a Hotel La Palmera & Spa ?

L'Hotel La Palmera & Spa disposa de les següents activitats (algunes poden ser de pagament).
  • Massatgista

Hi ha piscina a Hotel La Palmera & Spa?

Sí, Hotel La Palmera & Spa té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
  • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)

Hi ha recepció 24 hores a Hotel La Palmera & Spa?

Sí, Hotel La Palmera & Spa té recepció 24 hores.

Hi ha calefacció a Hotel La Palmera & Spa?

Sí, Hotel La Palmera & Spa té calefacció a les zones comunes.

Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Hotel La Palmera & Spa?

Sí, Hotel La Palmera & Spa té aire condicionat a les zones comunes.

Hi ha restaurant a Hotel La Palmera & Spa?

Sí, Hotel La Palmera & Spa té restaurant.

Hi ha bar a Hotel La Palmera & Spa?

Sí, Hotel La Palmera & Spa té bar.