Pousada Aquarela Do Brasil

Rua Des Almeida Guimaraes, 367, 57030-160, Maceió
A 2.1 km del centre de Maceió Veure al mapa
Instal·lacions i serveis destacats
Wifi i Internet
Veure tots
Horari d'entrada i sortida
Entrada
De 14:00 a 00:00 h
Sortida
De 01:00 a 11:30 h
Vols reservar aquest allotjament?
El Pousada Aquarela Do Brasil no està disponible a Esquiades.com, pots reservar-lo al nostre cercador d'hotels Amimir.com
Entrada
Sortida

La comunitat esquiadora ho té clar

Trustpilot
4.5
Líders al sector L'agència número 1 en viatges d'esquí. Ofertes exclusives que no veuràs en cap altre lloc.
El catàleg més gran Dels Pirineus als Alps suisses. Tenim l'hotel que busques a l'estació que somies.
Paga al teu ritme Reserva amb un senyal mínim i abona la resta còmodament.
Garantia Total Garantia de neu, cancel·lació flexible i atenció 24h.

Instal·lacions i serveis

Zones comuns

24 h recepció
Aire condicionat a les zones comuns

Wifi i Internet

Wi-Fi Gratuït

Mascotes

No s'admeten mascotes

Serveis Generals de l'Hotel

Servei de bugaderia De pagament
Consignes / Taquilles
Caixa forta a la recepció
Consergeria
Consigna equipatge

Instal·lacions

Jardí
Saló amb TV

Serveis de l'habitació

Aquestes instal·lacions són estàndard i poden variar segons el tipus d'habitació. Les instal·lacions de cuina només estan disponibles en certs tipus de pisos d'estudi o apartaments.

Serveis generals

Televisió
Telèfon
Disposa de tovalloles
Aire Condicionat
Mini-nevera de pagament
Escriptori
Armari

Bany

Lavabo
Dutxa
Dutxa o banyera
Bany privat
Paper higiènic

Cuina

Zona de menjador

Altres serveis

Vestidor
Accés a pisos superiors només mitjançant escales
Penja-robes
Endoll prop del llit
Finestra
Extintor

Descripció de l'allotjament

Si decideixes allotjar-te a Pousada Aquarela do Brasil, et trobaràs a una fantàstica zona de Maceió (Pajucara) i estaràs a menys '1 min amb cotxe de Platja de Pajuçara ia 8 de Platja de Ponta Verde. A més, aquesta pousada brasilera de platja es troba a 5,5 km de Platja Lagoa da Anta ia 23,4 km de Platja Francès. Aprofita els pràctics serveis que se 'ofereixen, com a connexió a internet wifi gratis, serveis de consergeria o una televisió a la zona comuna. Recorre ràpidament i còmodament les principals atraccions de la zona gràcies al servei de transport (de pagament). Tindràs un servei de recepció les 24 hores i una bugaderia a la teva disposició. Pagant un petit suplement podràs aprofitar prestacions com a servei de transport a 'aeroport (anada i tornada) (disponible les 24 hores) i aparcament limitat. Et sentiràs com a casa teva a qualsevol de les 26 habitacions amb aire condicionat, minibar i televisió LCD. Les habitacions disposen de balcó. La connexió a internet wifi gratuït et mantindrà en contacte amb els teus; també podràs veure el teu programa preferit a la televisió amb canals per cable. La cambra de bany està proveït de dutxa i assecadors de cabell.


Podeu consultar les vostres tarifes directament a 'establiment. 'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Aquesta informació està subjecta a canvis de 'allotjament.
Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

Opinions sobre Pousada Aquarela Do Brasil

7.8
Molt bé
Basat en 743 opinions
La teva opinió pot ser la primera! Reserva aquest allotjament i comparteix-la a Esquiades.com.
Mostra més opinions
Opinions dels nostres clients
trustpilot
Trustpilot
esquiades
Esquiades.com

Preguntes freqüents sobre Pousada Aquarela Do Brasil

Té connexió wifi Pousada Aquarela Do Brasil?

El Pousada Aquarela Do Brasil disposa de Wi-Fi.

Puc allotjar-me amb mascota a Pousada Aquarela Do Brasil?

Pousada Aquarela Do Brasil no admet mascotes.

Hi ha recepció 24 hores a Pousada Aquarela Do Brasil?

Sí, Pousada Aquarela Do Brasil té recepció 24 hores.

Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Pousada Aquarela Do Brasil?

Sí, Pousada Aquarela Do Brasil té aire condicionat a les zones comunes.