Re Migio Apartment With Terrace And Lift

111 Via Santa Croce, 55100, Lucca
A 1.3 km del centre de Lucca Veure al mapa
Instal·lacions i serveis destacats
Wifi i Internet
Veure tots
Horari d'entrada i sortida
Entrada
De 15:00 a 20:00 h
Sortida
Fins a les 10:00 h
Vols reservar aquest allotjament?
El Re Migio Apartment With Terrace And Lift no està disponible a Esquiades.com, pots reservar-lo al nostre cercador d'hotels Amimir.com
Entrada
Sortida

La comunitat esquiadora ho té clar

Trustpilot
4.5
Líders al sector L'agència número 1 en viatges d'esquí. Ofertes exclusives que no veuràs en cap altre lloc.
El catàleg més gran Dels Pirineus als Alps suisses. Tenim l'hotel que busques a l'estació que somies.
Paga al teu ritme Reserva amb un senyal mínim i abona la resta còmodament.
Garantia Total Garantia de neu, cancel·lació flexible i atenció 24h.

Instal·lacions i serveis

Zones comuns

Calefacció a les zones comuns
Aire condicionat a les zones comuns
Ascensor

Wifi i Internet

Wi-Fi
Wi-Fi gratuit en zones comuns
Wi-Fi gratuït en tot l'hotel

Mascotes

No s'admeten mascotes

Aparcament

Hi ha aparcament de pagament disponible en els voltants de l'allotjament

Condicions per a mascotes

T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

Informació de la zona de Re Migio Apartment With Terrace And Lift

A prop

Torre Guinigi 210 m
Piazza dell'Anfiteatro 380 m

Llocs d'interès

Torre inclinada 16.1 km
Catedral de Pisa 16.2 km
Plaza de los Milagros 16.2 km

Platges properes

Spiaggia degli indiani 5.3 km

Aeroports propers

Aeroport de Lucca (LCV) 5.5 km
Aeroport de Pisa - Galileo Galilei (PSA) 18.3 km
Aeroport de La Spezia - Aeropuerto Sarzana-Luni (QLP) 50.1 km
Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

Descripció de l'allotjament

In the heart of Lucca, set within a short distance of Guinigi Tower and Piazza dell'Anfiteatro, Re Migio Apartment with Terrace and Lift offers free WiFi, air conditioning and household amenities such as a microwave and coffee machine. The property was built in 18th century and has accommodation with a balcony. The property is non-smoking and is located 20 km from Leaning Tower of Pisa. The spacious apartment features 3 bedrooms, a TV, a fully equipped kitchen with a dishwasher and an oven, a washing machine, and 2 bathrooms with a bidet. Towels and bed linen are featured in the apartment. Pisa Cathedral is 27 km from the apartment, while Piazza dei Miracoli is 28 km away. Pisa International Airport is 37 km from the property.
This property will not accommodate hen, stag or similar parties.
Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

Opinions sobre Re Migio Apartment With Terrace And Lift

8.7
Fabulós
Basat en 10 opinions
La teva opinió pot ser la primera! Reserva aquest allotjament i comparteix-la a Esquiades.com.
Mostra més opinions
Opinions dels nostres clients
trustpilot
Trustpilot
esquiades
Esquiades.com
Re Migio Apartment With Terrace And Lift
8.7
Fabulós
Basat en 10 opinions
Fotos dels clients

Preguntes freqüents sobre Re Migio Apartment With Terrace And Lift

Té connexió wifi Re Migio Apartment With Terrace And Lift?

  • Re Migio Apartment With Terrace And Lift ofereix Wi-Fi gratuït en tot l'hotel.
  • Re Migio Apartment With Terrace And Lift ofereix Wi-Fi gratuït en zones comunes.
  • El Re Migio Apartment With Terrace And Lift disposa de Wi-Fi.

Puc allotjar-me amb mascota a Re Migio Apartment With Terrace And Lift?

Re Migio Apartment With Terrace And Lift no admet mascotes.

Hi ha calefacció a Re Migio Apartment With Terrace And Lift?

Sí, Re Migio Apartment With Terrace And Lift té calefacció a les zones comunes.

Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Re Migio Apartment With Terrace And Lift?

Sí, Re Migio Apartment With Terrace And Lift té aire condicionat a les zones comunes.