Acuarium II

Juan Fuster Zaragoza, 3, 03503, Benidorm
A 1.3 km del centre de Benidorm Veure al mapa
Instal·lacions i serveis destacats
Wifi i Internet
Mascotes
piscines
Veure tots
Horari d'entrada i sortida
Entrada
De 14:00 a 17:30 h
Sortida
De 00:00 a 10:00 h
Vols reservar aquest allotjament?
El Acuarium II no està disponible a Esquiades.com, pots reservar-lo al nostre cercador d'hotels Amimir.com
Entrada
Sortida

La comunitat esquiadora ho té clar

Trustpilot
4.4/5
Líders al sector L'agència número 1 en viatges d'esquí. Ofertes exclusives que no veuràs en cap altre lloc.
El catàleg més gran Dels Pirineus als Alps suisses. Tenim l'hotel que busques a l'estació que somies.
Paga al teu ritme Reserva amb un senyal mínim i abona la resta còmodament.
Garantia Total Garantia de neu, cancel·lació flexible i atenció 24h.

Instal·lacions i serveis

Wifi i Internet

Wi-Fi
Wi-Fi gratuit en zones comuns

Zones comuns

Ascensor
Adaptat per a persones amb mobilitat reduïda

Mascotes

S'admeten mascotes (previa petició y pagament directe a l'hotel)

piscines

Piscina exterior (temporada d'estiu)

Serveis Generals de l'Hotel

Consergeria

Aparcament

L'allotjament ofereix pàrquing gratuït
Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

Condicions per a mascotes

Genial! Aquest allotjament admet mascotes. Per consultar les vostres condicions és imprescindible que ens envieu un missatge a través del apartat de contacte informant del pes de la vostra mascota.

Informació de la zona de Acuarium II

A prop

Casino Mediterráneo Benidorm 240 m
Cala Tio Ximo 1.2 km
La Creu Benidorm 1.3 km
Aqualàndia 1.4 km
Mundomar 1.5 km
Parc de l'Aigüera 2 km
Museu Boca del Calvari 2 km
Església de Sant Jaume i Santa Anna 2 km

Llocs d'interès

Balcó del Mediterrani 2.1 km
Airsoft Benidorm 4.7 km
Terra Mítica 5.1 km
Parc Natural de la Serra Gelada 5.9 km
Museo del Chocolate Valor 11.3 km
Paseo marítimo de Villajoyosa 11.4 km
Las Fuentes del Algar 13.7 km
Penyal d'Ifac 19.4 km

Què més puc fer?

Centro Comercial La Marina 5.9 km

Aeroports propers

Aeroport d'Alacant - Elx (ALC) 48.6 km
Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

Descripció de l'allotjament

Aquest aparthotel té una bona ubicació a prop de la platja, a poca distància de l'animat centre turístic de la Platja de Llevant. La platja està a uns 65 metres de l'hotel. L'hoste podrà trobar dins de l'àrea una gran varietat de botigues, bars, restaurants i llocs d'entreteniment. A més, hi ha una parada de serveis de transport públic que es troba a uns 5 metres de l'hotel. L'atractiva piscina d'aigua dolça amb una agradable zona amb gandules serà el millor lloc de descans després d'un intens dia al costat del mar Mediterrani.

Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

Opinions sobre Acuarium II

6.1
Normal
Basat en 40 opinions
Opinions reals
Són experiències de clients que s'han allotjat amb alguna de les nostres marques: Amimir.com o Esquiades.com
Opinions reals
Són experiències de clients que s'han allotjat amb alguna de les nostres marques: Amimir.com o Esquiades.com
Mostra més opinions
Opinions dels nostres clients
trustpilot
Trustpilot
esquiades
Esquiades.com
Acuarium II
6.1
Normal
Basat en 40 opinions
Fotos dels clients

Preguntes freqüents sobre Acuarium II

Té connexió wifi Acuarium II?

  • Acuarium II ofereix Wi-Fi gratuït en zones comunes.
  • El Acuarium II disposa de Wi-Fi.

Puc allotjar-me amb mascota a Acuarium II?

A Acuarium II s'admeten mascotes (prèvia petició i de pagament directe a l'hotel). Consulta les condicions.

Hi ha piscina a Acuarium II?

Sí, Acuarium II té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
  • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)

Acuarium II està adaptat per a persones amb mobilitat reduïda?

Sí, Acuarium II està adaptat per a persones amb mobilitat reduïda.