Appartamenti Le Maioliche

42 Via Antonio Venza, 91010, San Vito Lo Capo
A 95.6 m del centre de San Vito Lo Capo Veure al mapa
Instal·lacions i serveis destacats
Wifi i Internet
Trasllat / Transfer
Veure tots
Horari d'entrada i sortida
Entrada
De 14:00 a 20:00 h
Sortida
De 08:00 a 10:00 h
Vols reservar aquest allotjament?
El Appartamenti Le Maioliche no està disponible a Esquiades.com, pots reservar-lo al nostre cercador d'hotels Amimir.com
Entrada
Sortida

La comunitat esquiadora ho té clar

Trustpilot
4.4/5
Líders al sector L'agència número 1 en viatges d'esquí. Ofertes exclusives que no veuràs en cap altre lloc.
El catàleg més gran Dels Pirineus als Alps suisses. Tenim l'hotel que busques a l'estació que somies.
Paga al teu ritme Reserva amb un senyal mínim i abona la resta còmodament.
Garantia Total Garantia de neu, cancel·lació flexible i atenció 24h.

Instal·lacions i serveis

Zones comuns

Calefacció
Aire condicionat a les zones comuns

Wifi i Internet

Wi-Fi
Wi-Fi gratuit en zones comuns
Wi-Fi gratuït en tot l'hotel

Mascotes

No s'admeten mascotes

Serveis Generals de l'Hotel

Lloguer de cotxes
gandules De pagament
Consergeria

Trasllat / Transfer

Transfer a l'aeroport de pagament
Trasllat a l'aeroport De pagament

Instal·lacions

Snorkel de pagament

Aparcament

L'allotjament ofereix pàrquing exterior de pagament
  • 15€ / Per dia
Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

Condicions per a mascotes

T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

Informació de la zona de Appartamenti Le Maioliche

A prop

Santuario di San Vito 100 m
Cappella di Santa Crescenzia 2.5 km
Tonnara del Secco 3.1 km

Llocs d'interès

Cala Grottazza 5.9 km
Bahía de Cornino 10.8 km
Riserva Naturale Orientata dello Zingaro, Ingresso Sud 12.3 km
Cala Mazzo di Sciacca 12.7 km
Tonnara di Scopello 13.9 km
Tonnara of Scopello 13.9 km
Guidaloca beach 16.2 km
Cala Bianca 17.9 km

Platges properes

Playa de San Vito Lo Capo 270 m
Playa Macari 5.7 km
Cala dell'Uzzo 8.7 km

Aeroports propers

Aeroport de Palermo - Punta Raisi (PMO) 32.5 km
Aeroport de Trapani - Vicenzo Florio (TPS) 36.9 km
Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

Descripció de l'allotjament

Situated in San Vito lo Capo, 300 metres from San Vito Lo Capo Beach, Appartamenti Le Maioliche features air-conditioned rooms with free WiFi and express check-in and check-out. There is a private entrance at the apartment for the convenience of those who stay. Private parking can be arranged at an extra charge. Each unit features a fully equipped kitchen with an oven, a seating area, a flat-screen TV, a washing machine, and a private bathroom with bidet and a hair dryer. A fridge, a stovetop and kitchenware are also available, as well as a coffee machine. At the apartment complex, every unit is fitted with bed linen and towels. Bike hire and car hire are available at this apartment and the area is popular for snorkelling. Segesta is 48 km from the apartment, while Grotta Mangiapane is 23 km away. Trapani Airport is 56 km from the property, and the property offers a paid airport shuttle service.
This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Please inform in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation.
Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

Opinions sobre Appartamenti Le Maioliche

9.1
Excel·lent
Basat en 41 opinions
La teva opinió pot ser la primera! Reserva aquest allotjament i comparteix-la a Esquiades.com.
Mostra més opinions
Opinions dels nostres clients
trustpilot
Trustpilot
esquiades
Esquiades.com
Appartamenti Le Maioliche
9.1
Excel·lent
Basat en 41 opinions
Fotos dels clients

Preguntes freqüents sobre Appartamenti Le Maioliche

Té connexió wifi Appartamenti Le Maioliche?

  • Appartamenti Le Maioliche ofereix Wi-Fi gratuït en tot l'hotel.
  • Appartamenti Le Maioliche ofereix Wi-Fi gratuït en zones comunes.
  • El Appartamenti Le Maioliche disposa de Wi-Fi.

Puc allotjar-me amb mascota a Appartamenti Le Maioliche?

Appartamenti Le Maioliche no admet mascotes.

Hi ha calefacció a Appartamenti Le Maioliche?

Sí, Appartamenti Le Maioliche té calefacció a les zones comunes.

Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Appartamenti Le Maioliche?

Sí, Appartamenti Le Maioliche té aire condicionat a les zones comunes.