Flowers & Faces Guesthouse

264 Rua Doutor Francisco Sá Carneiro, 4990-024, Ponte de Lima
A 486.7 m del centre de Ponte de Lima Veure al mapa
Instal·lacions i serveis destacats
Wifi i Internet
Veure tots
Horari d'entrada i sortida
Entrada
De 16:00 a 20:00 h
Sortida
De 08:00 a 11:00 h
Vols reservar aquest allotjament?
El Flowers & Faces Guesthouse no està disponible a Esquiades.com, pots reservar-lo al nostre cercador d'hotels Amimir.com
Entrada
Sortida

La comunitat esquiadora ho té clar

Trustpilot
4.5
Líders al sector L'agència número 1 en viatges d'esquí. Ofertes exclusives que no veuràs en cap altre lloc.
El catàleg més gran Dels Pirineus als Alps suisses. Tenim l'hotel que busques a l'estació que somies.
Paga al teu ritme Reserva amb un senyal mínim i abona la resta còmodament.
Garantia Total Garantia de neu, cancel·lació flexible i atenció 24h.

Instal·lacions i serveis

Zones comuns

Calefacció a les zones comuns
Aire condicionat a les zones comuns
Zona per a fumadors

Wifi i Internet

Wi-Fi
Wi-Fi gratuit en zones comuns
Wi-Fi gratuït en tot l'hotel

Mascotes

No s'admeten mascotes

Instal·lacions

Jardí
Terrassa

Aparcament

Hi ha aparcament gratuït disponible en els voltants de l'allotjament

Condicions per a mascotes

T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

Informació de la zona de Flowers & Faces Guesthouse

Platges properes

Praia Fluvial da Azenhas de Estorãos 6.2 km
Praia Fluvial da Toca 6.9 km
Pé do Negro 8.1 km

Aeroports propers

Aeroport de Braga (BGZ) 22.5 km
Aeroport de Vigo-Peinador (VGO) 51.7 km
Aeroport de Porto (OPO-Dr. Francisco de Sá Carneiro) 59 km
Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

Descripció de l'allotjament

Featuring inner courtyard views, Flowers & Faces Guesthouse features accommodation with patio, around 32 km from Shipyards of Viana do Castelo. Providing a garden, the property is located within 37 km of University of Minho - Braga Campus. The guest house provides garden views, a picnic area, and free WiFi is available throughout the property. All units in the guest house are equipped with a kettle. A terrace, a cable flat-screen TV streaming services, an air conditioning and a heating are provided in each unit. The units include a private bathroom, a hair dryer and bed linen. Braga Se Cathedral is 41 km from the guest house.
This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Managed by a private host
Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

Opinions sobre Flowers & Faces Guesthouse

9.9
Fantàstic
Basat en 272 opinions
La teva opinió pot ser la primera! Reserva aquest allotjament i comparteix-la a Esquiades.com.
Mostra més opinions
Opinions dels nostres clients
trustpilot
Trustpilot
esquiades
Esquiades.com
Flowers & Faces Guesthouse
9.9
Fantàstic
Basat en 272 opinions
Fotos dels clients

Preguntes freqüents sobre Flowers & Faces Guesthouse

Té connexió wifi Flowers & Faces Guesthouse?

  • Flowers & Faces Guesthouse ofereix Wi-Fi gratuït en tot l'hotel.
  • Flowers & Faces Guesthouse ofereix Wi-Fi gratuït en zones comunes.
  • El Flowers & Faces Guesthouse disposa de Wi-Fi.

Puc allotjar-me amb mascota a Flowers & Faces Guesthouse?

Flowers & Faces Guesthouse no admet mascotes.

Hi ha calefacció a Flowers & Faces Guesthouse?

Sí, Flowers & Faces Guesthouse té calefacció a les zones comunes.

Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Flowers & Faces Guesthouse?

Sí, Flowers & Faces Guesthouse té aire condicionat a les zones comunes.