Quinta Do Cojo

Rua 10 de Junho Rua 10 de junho S. Miguel do Mato Vouzela 3670-193
A 7.3 km del centre de Vouzela Veure al mapa
Instal·lacions i serveis destacats
Wifi i Internet
Mascotes
piscines
Veure tots
Horari d'entrada i sortida
Entrada
De 15:00 a 00:00 h
Sortida
De 00:00 a 11:00 h
Vols reservar aquest allotjament?
El Quinta Do Cojo no està disponible a Esquiades.com, pots reservar-lo al nostre cercador d'hotels Amimir.com
Entrada
Sortida

La comunitat esquiadora ho té clar

Trustpilot
4.5
Líders al sector L'agència número 1 en viatges d'esquí. Ofertes exclusives que no veuràs en cap altre lloc.
El catàleg més gran Dels Pirineus als Alps suisses. Tenim l'hotel que busques a l'estació que somies.
Paga al teu ritme Reserva amb un senyal mínim i abona la resta còmodament.
Garantia Total Garantia de neu, cancel·lació flexible i atenció 24h.

Instal·lacions i serveis

Zones comuns

Calefacció a les zones comuns
Aire condicionat a les zones comuns
Zona per a fumadors
Adaptat per a persones amb mobilitat reduïda

Wifi i Internet

Wi-Fi
Wi-Fi gratuit en zones comuns

Restauració

Barbacoa

Instal·lacions

Jardí
Terrassa
Terrassa solàrium

Mascotes

S'admeten mascotes (previa petició y pagament directe a l'hotel)

piscines

Piscina exterior (temporada d'estiu)

Serveis Generals de l'Hotel

Lloguer de bicicletes
gandules
Para-sols a la piscina

Trasllat / Transfer

Transfer a l'aeroport de pagament
Trasllat a l'aeroport

Aparcament

L'allotjament ofereix pàrquing interior gratuït
Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

Condicions per a mascotes

Genial! Aquest allotjament admet mascotes. Per consultar les vostres condicions és imprescindible que ens envieu un missatge a través del apartat de contacte informant del pes de la vostra mascota.

Informació de la zona de Quinta Do Cojo

Aeroports propers

Aeroport de Viseu (VSE) 11.4 km
Aeroport de Vila Real (VRL) 66.4 km
Aeroport de Coímbra - Bissaya Barreto (CBP) 73.5 km
Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

Opinions sobre Quinta Do Cojo

9.6
Fantàstic
Basat en 2 opinions
La teva opinió pot ser la primera! Reserva aquest allotjament i comparteix-la a Esquiades.com.
Mostra més opinions
Opinions dels nostres clients
trustpilot
Trustpilot
esquiades
Esquiades.com
Quinta Do Cojo
9.6
Fantàstic
Basat en 2 opinions
Fotos dels clients

Preguntes freqüents sobre Quinta Do Cojo

Té connexió wifi Quinta Do Cojo?

  • Quinta Do Cojo ofereix Wi-Fi gratuït en zones comunes.
  • El Quinta Do Cojo disposa de Wi-Fi.

Puc allotjar-me amb mascota a Quinta Do Cojo?

A Quinta Do Cojo s'admeten mascotes (prèvia petició i de pagament directe a l'hotel). Consulta les condicions.

Hi ha piscina a Quinta Do Cojo?

Sí, Quinta Do Cojo té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
  • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)

Hi ha calefacció a Quinta Do Cojo?

Sí, Quinta Do Cojo té calefacció a les zones comunes.

Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Quinta Do Cojo?

Sí, Quinta Do Cojo té aire condicionat a les zones comunes.

Quinta Do Cojo està adaptat per a persones amb mobilitat reduïda?

Sí, Quinta Do Cojo està adaptat per a persones amb mobilitat reduïda.