Ciuri Di Mari

Via Generale Arimondi 98, 91010, San Vito Lo Capo
A 272.1 m del centre de San Vito Lo Capo Veure al mapa
Instal·lacions i serveis destacats
Wifi i Internet
Tipus de cuina
Veure tots
Horari d'entrada i sortida
Entrada
De 13:00 a 00:00 h
Sortida
De 10:00 a 10:30 h
Vols reservar aquest allotjament?
El Ciuri Di Mari no està disponible a Esquiades.com, pots reservar-lo al nostre cercador d'hotels Amimir.com
Entrada
Sortida

La comunitat esquiadora ho té clar

Trustpilot
4.4/5
Líders al sector L'agència número 1 en viatges d'esquí. Ofertes exclusives que no veuràs en cap altre lloc.
El catàleg més gran Dels Pirineus als Alps suisses. Tenim l'hotel que busques a l'estació que somies.
Paga al teu ritme Reserva amb un senyal mínim i abona la resta còmodament.
Garantia Total Garantia de neu, cancel·lació flexible i atenció 24h.

Instal·lacions i serveis

Zones comuns

24 h recepció
Calefacció
Aire condicionat a les zones comuns
Zona per a fumadors
Accés per a persones amb mobilitat reduïda en zones comuns (sense bany adaptat a les habitacions)

Restauració

Restaurant
Bar

Wifi i Internet

Wi-Fi
Wi-Fi gratuit en zones comuns

Mascotes

No s'admeten mascotes

Serveis Generals de l'Hotel

Consignes / Taquilles
Guarda equipatge gratuit
Caixa forta a la recepció

Instal·lacions

Jardí
Terrassa
Saló amb TV
Zona privada de platja

Tipus de cuina

Menú infantil

Aparcament

L'allotjament ofereix pàrquing exterior de pagament
Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

Condicions per a mascotes

T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

Informació de la zona de Ciuri Di Mari

A prop

Santuario di San Vito 360 m
Cappella di Santa Crescenzia 2.2 km
Tonnara del Secco 3 km

Llocs d'interès

Cala Grottazza 5.7 km
Bahía de Cornino 10.7 km
Riserva Naturale Orientata dello Zingaro, Ingresso Sud 12 km
Cala Mazzo di Sciacca 12.5 km
Tonnara di Scopello 13.6 km
Tonnara of Scopello 13.6 km
Guidaloca beach 15.9 km
Cala Bianca 17.7 km

Platges properes

Playa de San Vito Lo Capo 520 m
Playa Macari 5.5 km
Cala dell'Uzzo 8.4 km

Aeroports propers

Aeroport de Palermo - Punta Raisi (PMO) 32.4 km
Aeroport de Trapani - Vicenzo Florio (TPS) 36.8 km
Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

Opinions sobre Ciuri Di Mari

9.6
Excel·lent
Basat en 102 opinions
La teva opinió pot ser la primera! Reserva aquest allotjament i comparteix-la a Esquiades.com.
Mostra més opinions
Opinions dels nostres clients
trustpilot
Trustpilot
esquiades
Esquiades.com
Ciuri Di Mari
9.6
Excel·lent
Basat en 102 opinions
Fotos dels clients

Preguntes freqüents sobre Ciuri Di Mari

Té connexió wifi Ciuri Di Mari?

  • Ciuri Di Mari ofereix Wi-Fi gratuït en zones comunes.
  • El Ciuri Di Mari disposa de Wi-Fi.

Puc allotjar-me amb mascota a Ciuri Di Mari?

Ciuri Di Mari no admet mascotes.

Hi ha recepció 24 hores a Ciuri Di Mari?

Sí, Ciuri Di Mari té recepció 24 hores.

Hi ha calefacció a Ciuri Di Mari?

Sí, Ciuri Di Mari té calefacció a les zones comunes.

Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Ciuri Di Mari?

Sí, Ciuri Di Mari té aire condicionat a les zones comunes.

Hi ha restaurant a Ciuri Di Mari?

Sí, Ciuri Di Mari té restaurant.

Hi ha bar a Ciuri Di Mari?

Sí, Ciuri Di Mari té bar.