Vacanze Da Laura

69 Via Mondello, 91010, San Vito Lo Capo
A 216.3 m del centre de San Vito Lo Capo Veure al mapa
Horari d'entrada i sortida
Entrada
De 11:00 a 12:00 h
Sortida
De 09:00 a 10:00 h
Vols reservar aquest allotjament?
El Vacanze Da Laura no està disponible a Esquiades.com, pots reservar-lo al nostre cercador d'hotels Amimir.com
Entrada
Sortida

La comunitat esquiadora ho té clar

Trustpilot
4.4/5
Líders al sector L'agència número 1 en viatges d'esquí. Ofertes exclusives que no veuràs en cap altre lloc.
El catàleg més gran Dels Pirineus als Alps suisses. Tenim l'hotel que busques a l'estació que somies.
Paga al teu ritme Reserva amb un senyal mínim i abona la resta còmodament.
Garantia Total Garantia de neu, cancel·lació flexible i atenció 24h.

Instal·lacions i serveis

Zones comuns

Aire condicionat a les zones comuns

Mascotes

No s'admeten mascotes

Aparcament

L'allotjament ofereix pàrquing exterior gratuït
Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

Condicions per a mascotes

T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

Informació de la zona de Vacanze Da Laura

A prop

Santuario di San Vito 260 m
Cappella di Santa Crescenzia 2.4 km
Tonnara del Secco 3 km

Llocs d'interès

Cala Grottazza 5.7 km
Bahía de Cornino 10.8 km
Riserva Naturale Orientata dello Zingaro, Ingresso Sud 12.1 km
Cala Mazzo di Sciacca 12.6 km
Tonnara di Scopello 13.7 km
Tonnara of Scopello 13.7 km
Guidaloca beach 16 km
Cala Bianca 17.7 km

Platges properes

Playa de San Vito Lo Capo 400 m
Playa Macari 5.6 km
Cala dell'Uzzo 8.5 km

Aeroports propers

Aeroport de Palermo - Punta Raisi (PMO) 32.4 km
Aeroport de Trapani - Vicenzo Florio (TPS) 36.9 km
Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

Descripció de l'allotjament

Set in San Vito lo Capo in the Sicily region with San Vito Lo Capo Beach nearby, Vacanze Da Laura offers accommodation with free private parking. The property has city views and is 48 km from Segesta and 23 km from Grotta Mangiapane. Monte Cofano Natural Reserve is 22 km from the apartment and Funivia Trapani Erice is 37 km away. The spacious apartment is fitted with 3 bedrooms, 1 bathroom, bed linen, towels, a flat-screen TV, a dining area, a fully equipped kitchen, and a balcony with mountain views. The air-conditioned unit at the property features a shower and a dressing room. The property offers quiet street views. Cornino Bay is 23 km from the apartment, while Trapani Port is 38 km from the property. Trapani Airport is 57 km away.
This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Managed by a private host
Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

Opinions sobre Vacanze Da Laura

8.1
Molt bé
Basat en 19 opinions
La teva opinió pot ser la primera! Reserva aquest allotjament i comparteix-la a Esquiades.com.
Mostra més opinions
Opinions dels nostres clients
trustpilot
Trustpilot
esquiades
Esquiades.com
Vacanze Da Laura
8.1
Molt bé
Basat en 19 opinions
Fotos dels clients

Preguntes freqüents sobre Vacanze Da Laura

Puc allotjar-me amb mascota a Vacanze Da Laura?

Vacanze Da Laura no admet mascotes.

Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Vacanze Da Laura?

Sí, Vacanze Da Laura té aire condicionat a les zones comunes.